Nr katalogowy: 825

Nr katalogowy: 825

Aplikacja późnobarokowa - zwieńczenie obrazu

drewno lipowe, złocone, farby olejne; dł. 122 cm; wys. 52,5 cm.
Europa Środkowa, XVIII w.
estymacja: 1 800 - 2 200 zł