Nr katalogowy: 1115

Tadeusz CIEŚLEWSKI (1895-1944); Artur OPPMAN (1861-1931)

Nr katalogowy: 1115

Pieśń o Rynku i Zaułkach. Nowy cykl o Starem Mieście.

Osiemnaście akwafort Tadeusza Cieślewskiego syna.
Warszawa 1931, Wyd. J. Mortkowicza; 29 x 21 cm; oprawa półskórek.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł