Nr katalogowy: 162

Autor nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 162

Książe Józef Poniatowski

olej, deska mahoniowa; 19 x 15 cm;
Według obrazu Marcello Bacciarellego.
estymacja: 800 - 1 000 zł
Cena sprzedaży 5 000 zł