Nr katalogowy: 161

Autor nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 161

Portret żołnierza - miniatura

akwarela, papier; 16 x 13 cm (w świetle wielobocznej oprawy);
sygn. l. d.: G. Solferini, passe-partout autorskie, sygn. J. WEDDE.
estymacja: 800 - 1 000 zł
Cena sprzedaży 2 200 zł