Nr katalogowy: 158

Autor nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 158

Portret - miniatura

gwasz, kość; 9 x 6,5 cm (owal);
sygn. l. d.: nieczytelnie
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Cena sprzedaży 3 500 zł