Nr katalogowy: 151

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 151

Wniebowzięcie Marii

olej, płótno;
57 x 33 cm.
estymacja: 4 800 - 5 800 zł
Cena oferowana 4 300 zł