Nr katalogowy: 143

Nathaniel [Nathanael] SICHEL (1843-1907)

Nr katalogowy: 143

Pojmanie Don Carlosa przez Filipa II

olej, płótno; 170 x 275 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Nath. Sichel 1866. / Roma
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
Cena oferowana 50 000 zł