Nr katalogowy: 135

Marian KRATOCHWIL (1906-1997)

Nr katalogowy: 135

Żniwo wojny

olej, płótno naklejone na tekturę (fabryczne podobrazie);
50 x 60 cm.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł