Nr katalogowy: 125

Antoni PROCAJŁOWICZ (1877-1949)

Nr katalogowy: 125

Pejzaż z rzeką

olej, płyta; 25 x 31,5 cm;
sygn. p. d.: A.S. PROCAJŁOWICZ
estymacja: 2 000 - 2 400 zł