Nr katalogowy: 124

Emilia SZYMAŃSKA (ur. 1914 - ?)

Nr katalogowy: 124

Zagroda zimą

olej, tektura; 33 x 38 cm;
sygn. p. d.: Szymańska
estymacja: 2 000 - 2 400 zł