Nr katalogowy: 123

Jan BUKOWSKI (1873-1943)

Nr katalogowy: 123

Pejzaż z Tatrami w tle

olej, papier naklejony na tekturę; 20 x 31 cm;
sygn. p. d.: Jan Bukowski
estymacja: 2 000 - 2 400 zł