Nr katalogowy: 117

Franciszek WÓJCIK (1903-1984)

Nr katalogowy: 117

Pejzaż

olej, tektura, 50 x 67 cm;
sygn. p. d.: FWójcik
estymacja: 2 700 - 3 200 zł