Nr katalogowy: 116

Tadeusz KUREK (1906-1974)

Nr katalogowy: 116

Pejzaż zimowy

olej, sklejka; 37,5 x 38 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: T. Kurek
estymacja: 2 300 - 2 800 zł