Nr katalogowy: 114

Roman RABCEWICZ (1902-1998)

Nr katalogowy: 114

Pejzaż spod Tatr

olej, płyta; 34 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: R. Rabcewicz
estymacja: 1 500 - 1 800 zł