Nr katalogowy: 109

H. MÜNNICH, XX w.

Nr katalogowy: 109

Kwitnąca wiśnia

olej, płótno naklejone na tekturę; 27 x 33 cm;
sygn. l.d. pod ramą: hm.
estymacja: 3 600 - 4 000 zł