Nr katalogowy: 107

Nr katalogowy: 107

Hamak w kalwaryjskim ogrodzie, ok. 1920

olej, tektura; 27 x 37,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW
estymacja: 20 000 - 24 000 zł
Cena oferowana 18 000 zł