Nr katalogowy: 96

Henryk BARANOWSKI (1932-2005)

Nr katalogowy: 96

Kwiaty w wazonie

olej, płyta, 50 x 30 cm;
sygn. l. d.: H. Baranowski
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
Cena oferowana 3 300 zł