Nr katalogowy: 85

Zdzisław KRAŚNIK (1881-1964)

Nr katalogowy: 85

Motyw architektoniczny z kościołem, 1963?

akwarela, papier; 24,3 x 33,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: ZKraśnik / 63? (słabo czytelna ostatnia cyfra)
estymacja: 1 100 - 1 400 zł