Nr katalogowy: 80

Artur KLAR (1895-1942)

Nr katalogowy: 80

Motyw miejski

olej, tektura; 14 x 17 cm ( w świetle oprawy);
sygn. l. d.: KLAR
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
Cena sprzedaży 2 800 zł