Nr katalogowy: 79

Erwin CZERWENKA (1887-1970)

Nr katalogowy: 79

Czorsztyn, 1930

olej, sklejka; 40 x 44 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: Erwin Czerwenka / Czorsztyn 1930
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
Cena oferowana 2 000 zł