Nr katalogowy: 76

Antoni WILIŃSKI, XX w.

Nr katalogowy: 76

Widok na kościół św. Anny w Warszawie, 1931

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 35 x 23,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: A. Wiliński 1931
estymacja: 2 000 - 2 300 zł