Nr katalogowy: 74

Piotr Tadeusz PIETRZYKOWSKI (1897-1960).

Nr katalogowy: 74

Kaplica Zygmuntowska - Katedra Wawelska, 1927

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 25 x 35 cm;
sygn. i dat. p. d.: PIETRZYKOWSKI / KRAKÓW 1927
estymacja: 2 500 - 3 000 zł