Nr katalogowy: 56

Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski XIX w.

Nr katalogowy: 56

Postać mężczyzny

akwarela, papier; 10 x 8,5 cm (w świetle passe-partout);
opisany w dolnej części, pod passe-partout
estymacja: 900 - 1 000 zł