w formie wysokiego lekko rozchylonego kielicha kwiatowego pionowo
puklowanego, wspartego na kwadratowej plincie przechodzącej w kolistą
stopę i krótki trzon; powierzchnia zdobiona puncowaniem;
srebro pr. 3; wys. 23,5 cm, szer. 9 cm, głęb. 9 cm; waga 327g.
Kraków, lata 30. XX w.