Nr katalogowy: 514
Niedźwiedź polarny
Dania, Kopenhaga, fabryka porcelany
Bing - Gröndahl, lata 60.XX w.
figurka niedźwiedzia siedzącego na tylnych łapach, w pozycji dźwigania się - podnoszenia na cztery łapy. Porcelana, farby podszkliwne; wys. 20 cm,
dł. ok. 38-40 cm; sygn. kobaltem podszkl.: B&G; wycisk: S 46; ryte małe: S; druk zielenią chromu: motyw trzech wież,
niżej: B&G/ KJ?BENHAVN/ DENMARK; zielenią chromu odręcznie:1857/ R=
Dania, Kopenhaga, fabryka porcelany Bing - Gröndahl, lata 60.XX w.