VOLTAS (XX w.)
Nr katalogowy: 404
Kobieta z papugą
stop metali patynowany na brąz, podstawa betonowa
z okładzina z beżowego marmuru, wys. 21 cm.,
sygn. na sukni i papudze: Voltas; ok. 1920-30