Antoni LANGE (1774 - 1842)
Nr katalogowy: 263
Motyw ze Szwajcarii, 1839
olej, płótno, 76,5 x 56,5 cm;
napis na odwrocie: in der Schweiz,
/ Lange, pinxit. - 1839