Malarz nieokreślony, 2 poł. XVIII w.
Nr katalogowy: 262
Portret księcia Fryderyka Augusta,
późniejszego króla Augusta III
olej, płótno, 153 x 106 cm;
wg Louis DE SILVESTRE (1675-1776)