Zygmunt MENKES (1896 - 1986)
Nr katalogowy: 254
Tajemnicza kobieta
olej, płótno, 61 x 46 cm;
sygn. p. g.: Menkes
olej, płótno, 61 x 46 cm;
sygn. p. g.: Menkes;
na odwrocie na krośnie malarskim 2 nalepki zagraniczne: Edwin A. Ulrich Museum of Art, Wichita State University z tytułem Mysterious Woman; druga nalepka nieokreślona z tytułem j.w. (Mysterius Woman)