Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)
Nr katalogowy: 242
Korowód na brzegach Styksu - szkic
olej, płótno naklejone na tekturę, 22 x 34 cm;
sygn. p. g.: "Jacek.... / 18"