Jadwiga TETMAJERÓWNA-NAIMSKA
Nr katalogowy: 239
Dworek w zimie
olej, tektura, 26 x 34,5 cm;
sygn. p. d.: J.T.
olej, tektura, 26 x 34,5 cm;
sygn. p. d.: J.T.
Na odwrocie fragment nalepki Związku Powszechnego Artystów
Polskich w Krakowie oraz odręczne napisy tytuł obrazu, No 70.
Jadwiga TETMAJERÓWNA-NAIMSKA (1891-1975)