Irena WEISS - ANERI (1888 - 1981)
Nr katalogowy: 237
Maryla śpiąca
olej, tektura, 49 x 68,5 cm;
sygn. p. d.: aneri;
olej, tektura, 49 x 68,5 cm;
sygn. p. d.: aneri;
Na odwrocie napis: Aneri Maryla śpiąca; oraz pieczęć Magazynu
Przyborów Malarskich R. Aleksandrowicz w Krakowie