Stanisław OSOSTOWICZ (1906-1939)
Nr katalogowy: 224
Pejzaż zimowy z chłopcem ciągnącym sanki
olej, tektura, 35 x 50 cm;
sygn. l.d.: St. Osostowicz 1937