918
Garderoba w stylu secesji geometrycznej dąb; 198,5 x 138,5 x 19 cm;
Europa Zachodnia, ok. 1910 - 1915
estymacja: 3 600 - 4 300 zł

919
Szafka - podstawa w stylu barokowym konstrukcja sosnowa, fornir orzechowy, intarsje z orzecha, dębiny i śliwy; 88 x 110 x 54 cm;
Europa Środkowa, 3.-4. ćw. XVIII w, po naprawie XX w.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł