Nr katalogowy: 850

Zegarmistrz COURBEC (?)

Nr katalogowy: 850

Zegar kominkowy w kształcie liry

brąz złocony; wys. 66,5 cm; szer. 27 cm; głęb. 12 cm.
Francja, Paryż, Rue St. Honoré, po połowie XIX w.
estymacja: 17 000 - 20 000 zł