Nr katalogowy: 846

Nr katalogowy: 846

Prochownica

brąz złocony; wys. 10 cm; szer. 7 cm; głęb. 2,5 cm.
Niemcy, ok. poł. XVI w.
estymacja: 6 700 - 8 000 zł