Nr katalogowy: 820

Nr katalogowy: 820

Tłok pieczętny z herbem Korczak hr. Branickiego

brąz złocony, agat szlifowany; wys. z trzonkiem 11 cm; pole pieczętne: 2,7 x 2,2 cm.
Francja, II poł. XIX w.
estymacja: 6 300 - 7 000 zł
Cena sprzedaży 7 500 zł