Nr katalogowy: 710

Nr katalogowy: 710

Zespól 8 łyżeczek kolekcjonerskich z widokami miast

srebro złocone próby 800, emalia kolorowa; waga całości 119 g.
Niemcy i Austro-Węgry, k. XIX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł