Nr katalogowy: 108

Jan WYCK (1644-1702) ?

Nr katalogowy: 108

Scena rodzajowa

olej, płótno; 82,5 x 101,5 cm;
sygn. i dat. z prawej: J. Wyck 1640? (słabo czytelne).
estymacja: 20 000 - 24 000 zł