Nr katalogowy: 104

Malarz nieokreślony, XVII w.

Nr katalogowy: 104

W alkowie [Scena intymna]

olej, deska;
44,5 x 32,5 cm.
estymacja: 4 600 - 5 600 zł
Cena sprzedaży 7 000 zł