Nr katalogowy: 102

Malarz nieokreślony, monogramista K. W. (?) - E. HUBER (?), XIX / XX w.

Nr katalogowy: 102

Pejzaż ze sztafażem

olej, płótno; 44 x 64 cm;
opisany p. d.: K W (? - inicjały słabo czytelne)
estymacja: 4 000 - 4 800 zł