Nr katalogowy: 96

Giuseppe CHIAROLANZA (1868-1920)

Nr katalogowy: 96

Para pejzaży

olej, płótno; 77 x 51 cm;
jeden z obrazów sygn. l. d.: Chiarolanza
estymacja: 7 500 - 8 000 zł