Nr katalogowy: 91

Stefan JUST (1905-1977)

Nr katalogowy: 91

Pejzaż nad Czarną, 1957

olej, płótno;
80 x 100 cm;
sygn. i dat. l. d.:
S. JUST 57
estymacja: 6 000 - 7 000 zł