Nr katalogowy: 80

Kasper POCHWALSKI (1899-1971)

Nr katalogowy: 80

Modelka w pracowni [Esmeralda], 1966

olej, płótno; 49 x 34,5 cm;
estymacja: 4 800 - 5 500 zł
Cena oferowana 4 500 zł