Nr katalogowy: 74

Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)

Nr katalogowy: 74

Wiejskie kobiety

olej, tektura; 65,5 x 95,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. p. d.: W. Wodzinowski
estymacja: 8 500 - 10 000 zł
Cena sprzedaży 10 000 zł