Nr katalogowy: 73

Stanisław GÓRSKI (1887-1955)

Nr katalogowy: 73

Góral z fajką

olej, płótno naklejone na tekturę; 49 x 58,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Górski
estymacja: 5 000 - 6 000 zł