Nr katalogowy: 69

Edward MESJASZ (1929-2007)

Nr katalogowy: 69

Zimową porą, 1983

olej, płyta; 26,5 x 23 cm;
sygn. i dat. p. d.: EMesjasz / 1983
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
Cena sprzedaży 1 400 zł