Nr katalogowy: 54

Joachim BANSKI, XX w.

Nr katalogowy: 54

Kwiaty w wazonie, 1940

akwarela, papier; 59 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Joachim Banski. / 31.8.40
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Cena oferowana 2 700 zł