Nr katalogowy: 53

Kazimierz ŁOTOCKI (1882-1942)

Nr katalogowy: 53

Oset, ok. 1919

olej, tektura; 18 x 15 cm;
sygn. l. d.: K. ŁOTOCKI
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena sprzedaży 3 500 zł