Nr katalogowy: 105

H. GAIGHER

Nr katalogowy: 105

Ekslibris dr. Ernsta Lebitzky’ego

akwaforta, akwatinta, papier; 15,5 x 10 cm;
sygn. i dat. l. d. na płycie: H. Gaigher 1913;